Nieuwe workshops tijdens de Winterschoolreis in Archeon

Alphen aan den Rijn, 11 september 2025


Nieuwe workshops tijdens de Winterschoolreis in Archeon


Tijdens de Winterschoolreis in Museumpark Archeon ontdekken leerlingen de prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen op een unieke manier. Naast een bezoek aan het Museumpark, het Archeologiehuis en de Romeinse Zwammerdamschepen zijn er drie parkbrede programma’s ontwikkeld, zodat schoolgroepen ook in de winter een boeiende en leerzame dag kunnen beleven.

Elke workshop is opgebouwd rond het thema ‘Door de eeuwen heen’, en neemt de leerlingen mee op een reis door drie tijdperken: de prehistorie, de Romeinse tijd en de middeleeuwen. In elk tijdvak krijgen zij een korte introductie door een Archeotolk, gevolgd door een actieve workshop waarin ze zelf aan de slag gaan. Aan het einde van het programma gaan ze niet alleen naar huis met meer kennis, maar ook met een zelf handgemaakt product.

Lees via www.schoolreis.nl/educatie/museumpark-archeon meer informatie over een schoolreis naar Archeon of over de drie creatieve workshops (koken, schilderen & sieraden maken) tijdens een schoolreis in de winter.

Museumpark Archeon staat op pagina 65 van het Nationaal Schoolreis Magazine, editienr. 67 (najaar 2025).


 

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van aanbiedingen, speciale acties en schoolreisnieuws!