Iedereen klaar voor #schoolreis ?@TechTronGroep
Lees meer #schoolreis tweets
Powered by
Een grote groep giraffen spotten, bukken voor enorme roofvogels en op brulafstand van een groep grommende leeuwen komen? Op dit schoolreisje beleven leerlingen een dagje Afrika in Safaripark Beekse Bergen! Op één dag ontmoeten de kinderen, in het grootste Wildlife park van de Benelux, 1.250 wilde dieren in hun natuurlijke omgeving waaronder The Big Five.
Spot The Big Five
Camera meenemen en schieten maar. Grommende leeuwen? Hebbes! Een trompetterende olifant? Ja, die staat ook op de foto. Op jacht naar The Big Five komen ze allemaal voorbij in Safaripark Beekse Bergen: neushoorn, luipaard, olifant, leeuw en buffel. Tijdens een tocht in de safaribus vertelt een ranger van alles over het wild dat dan heel dichtbij komt. Om te voorkomen dat leerlingen in de rij komen te staan, is het mogelijk vooraf een bus met privé-ranger te reserveren. Dit wordt aangepast op het lespakket én de leeftijd van de leerlingen!
Per boot of te voet
Ook tijdens de tocht met de safariboot of te voet komen de leerlingen spelenderwijs van alles te weten over de dieren. Op de kilometers lange wandelroute hebben zij indrukwekkende vergezichten over de uitgestrekte Afrikaanse savannes. Via kronkelige paden komen de kinderen bij de spectaculaire roofvogelshow (april t/m oktober), waar een valkenier vertelt over hoe zij jagen en zweven. Na al dat avontuur tussen de dieren wacht de Kilimanjaro, de hoogste speelberg van Afrika, waar de kinderen nog even kunnen slingeren als een aap.
Safaripark Beekse Bergen is rolstoeltoegankelijk. Safaripark Beekse Bergen is alle dagen van het jaar geopend. Kijk voor exacte openingstijden op onze website (klik onderstaande button). Voor scholen en groepen kan het Wildlife park ook buiten openingstijden worden opengesteld. Bel onderstaand telefoonnummer voor de mogelijkheden of kijk op de website.
Prijzen vanaf 20 personen
Entree scholen € 10,95 p.p.
Entree Safaripark Beekse Bergen, winter € 7,95 p.p.
Entree scholen combi-ticket Safaripark én Speelland Beekse Bergen (voor een middag vol spectaculair speelplezier en waterpret) € 12,95 p.p.
Arrangementen
GPS-Safari € 11,95 p.p.
(entree Safaripark, GPS-speurtocht)
Te reserveren vanaf groep 5, per 10 personen 1 GPS-apparaat
Junglepret € 13,95 p.p.
(entree Safaripark, friet & SiSi)
Dubbelpret € 15,95 p.p.
(entree Safaripark, Speelland, friet & SiSi)
Rondleiding Safaribus € 65,00
(prijs per bus, inclusief privé-ranger, maximaal 43 personen).
ACTIE: Boek vóór 1 april 2012 en betaal € 9,95 p.p.
Adresgegevens
Beekse Bergen 31
HILVARENBEEK
Telefoon: (0900) 0200 - € 0,10 p/m
« Terug naar overzicht
