alt voor header
zoeken
Museumschip Kasteel Vlotburg
Museumschip Kasteel Vlotburg

Welkom bij middeleeuws Museumschip Kasteel Vlotburg,

Kinderogen worden groter als zij de avontuurlijke verhalen horen over kastelen, ridders en jonkvrouwen in nood. Maar toch, het leven was niet altijd zo glamoreus als het leek. Heeft u weleens stil gestaan bij het dagelijks leven van de ridders, jonkvrouwen en koningen?

Dit leven en tijdvak is verzameld en wordt getoond aan de bezoekers in Middeleeuws Museumschip Kasteel Vlotburg.

Op het museumschip zul je levensechte taferelen beleven, zoals de wijze waarop de mensen aten, de ambachten uitvoerde en welke middeleeuwse gebruiken ze hadden. Ook zul je zien welke kleding ze in die tijd droegen.

Het schip is met de hand gebouwd door Len Vries, samen met zijn goede vriend en ambachtelijk timmerman Jan Westerhuis en heeft 3 jaar geduurd. Sinds 2005 varen Ridder Len en vrouwe Christel met hun museum en paarden door Europa en misschien nog verder. Zij zijn al in Zwitserland, Frankrijk, Duitsland, Nederland geweest en België.

Voor kinderen is er een speciale puzzel-schattocht en voor schoolklassen en groepen (vanaf 12 personen) korting.

Ridder Lenny en vrouwe Christel openen voor u hun kasteeldeuren en laten u kennis maken met de middeleeuwen, hun
ambachten en riddertijd. Samen met hun paarden Wodan en Hercules beleeft u deze tijd van vroeger.

U kunt met uw klas het kasteel bezoeken en als lesstof gebruiken in de klas, of uw leerlingen een ervaring rijker laten worden.

Voor klassen gelden speciale prijzen, voor reserveringen of vragen kunt u bellen met ridder Lenny Vries.

Ligplaats
Voor de actuele ligging kijkt u op onze website (klik onderstaande button)

Openingstijden
dinsdag t/m zondag: 10.00-18.00 uur

Adresgegevens
p/a Vogelezang 28
1815 GT ALKMAAR LANDELIJK
Telefoon: (06) 21 11 12 45

website email

« Terug naar overzicht
ZOEKEN IN ALLE RUBRIEKEN
map Groningen Friesland Friesland Drenthe Overijssel Gelderland Flevoland Flevoland Noord-Holland Utrecht Zuid-Holland Noord-Brabant Zeeland Limburg België Duitsland
Klik in het kaartje op de door u gewenste regio
Donderdag
18°C

Vrijdag
17°C

Bron www.buienradar.nl
 
avifauna  
2010.phantasialand  
2010 excalibur tours